DLA KIEROWNIKÓW MAGAZYNÓW

Dlaczego system Box Dispenser to doskonałe narzędzie dla przechowywania w magazynie? Ponieważ pomaga w prawie wszystkich aspektach pracy. Można traktować to rozwiązanie jako doskonałego pomocnika, który jest zawsze na służbie, nigdy nie śpi, nigdy nie zachoruje lub niczego nie zapomni!

ZDAJEMY SOBIE SPRAWĘ, ŻE KIEROWNIK MAGAZYNU MA WIELE ZADAŃ TAKŻE ZWIĄZANYCH Z BOX DISPENSER, GDZIE MOGĄ POJAWIĆ SIĘ PYTANIA. OTO KILKA PRZYKŁADÓW, ABY POMÓC CI ZNALEŹĆ POMYSŁ:


 • Czy chciałbyś uniknąć nadgodzin?

  Czy jesteś zmuszony do pracy w dodatkowych godzinach z powodu braku obsady w godzinach popołudniowych lub w trakcie nocnej zmiany?

  Możesz nawet bez żadnego problemu zamykać magazyn na noc, ponieważ wszystkie produkty zaopatrzenia można umieścić w automacie Box Dispenser!

 • Czy irytują Cię długie kolejki przed magazynem przy każdej zmianie zmiany?

  Otrzymanie produktu przez pracownika z automatu Box Dispenser zajmuje mu około 10 sekund. To eliminuje konieczność oczekiwania, administracji oraz wspinaczki na półkę z dostawą!

 • Chcesz uprościć zarządzanie zapasami przez urządzenie dozujące Box Dispenser?

  Musisz się zajmować sortowaniem zamówień, rozliczaniem ich w arkuszach kalkulacyjnych Excel oraz przesyłaniu ich dalej?

  Teraz możesz skupić się na ważniejszych zadaniach. Box Dispenser system układa wszystko automatycznie. Można skonfigurować aplikację Interoperator i ustawić typ, częstotliwości i adresata sprawozdań, które będą wysyłane automatycznie.

 • Ciężko jest koordynować dostawę różnorodnych produktów różnych dostawców?

  Wystarczy mieć listę załadowań i konsumpcji; jeśli to rozwiązanie nie jest wystarczające, można ustawić raport dla siebie, który będzie automatycznie wysyłany do skrzynki odbiorczej poczty e-mail w zdefiniowanych okresach.

 • Czy magazynowanie zapasów użytkowanych materiałów zajmuje sporo miejsca?

  Jedna maszyna zajmuje 1 m2 i jest w stanie pomieścić 800-2100 sztuk produktów, w zależności od ich wielkości. Automaty są ustawione w obszarze produkcji, wewnątrz obiektu, więc miejsce przechowywania produktów w magazynie staje się puste.

 • Czy chcesz wdrożyć zamknięte łańcuchy dystrybucji niektórych produktów?

  Czy istnieje poważny problem z dystrybucją, zwrotami i kontrolą produktów?

  Dla celów praktycznych to co jest umieszczone w maszynie staje się częścią zamkniętego łańcucha dystrybucji. Dystrybucja, pomiar i kontrola odbywają się również automatyczne. Jeśli Twoja firma zawiera umowę z dostawcą, który zapewnia również uzupełnianie, wtedy nie masz żadnych problemów z produktami. Interoperator wysyła raport zużycia i uzupełniania (w razie potrzeby agregowania zużycia produktów dla każdego dostawcy) automatycznie do kupujących i dostawców. Jeśli produkt jest uszkodzony lub przypadkowo został dostarczony, pracownik zwyczajnie zwraca go do Ciebie w magazynie, a Ty automatycznie możesz autoryzować błędną transakcję z konta pracownika. Interoperator automatycznie zamawia produkty od dostawcy przez e-mail, a raport zużycia będzie podstawą do rozliczenia zamówienia i wystawienia faktury. Dwa dokumenty muszą być zgodne.

 • Czy często jesteś alarmowany przez dział produkcji o pojawiających się nagle brakach? Czy zdarza Ci się kompletowanie pilnych zamówień w zamieszaniu i pośpiechu?

  Kontrola nad wykorzystaniem materiałów przez pracownika, osobiste zaangażowanie, weryfikacja ilości zużycia, możliwość konfigurowania ograniczeń indywidualnych lub wielopoziomowych — Dodaj to wszystko i osiągnij zamierzony zysk.