DLA PRACOWNIKÓW BHP

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT BEZPIECZNEGO I HIGIENICZNEGO ŚRODOWISKA PRACY PRZY UŻYCIU NARZĘDZI I MASZYN BOX DISPENSER!


 • Czy istnieje rozwiązanie dla uzyskania dostępu do środków ochrony osobistej dla wszystkich pracowników wszystkich i noc dzień?

  Automat Box Dispenser nigdy nie śpi, nie choruje, nie wyjeżdża na wakacje, nigdy nie prosi o dodatek za nadgodziny i nigdy nie wychodzi z pracy!

  Cokolwiek jest umieszczone w automacie, jest zawsze dostarczone i dostępne na dziale produkcji. Pracownicy nie mogą narzekać na brak sprzętu ochronnego.
  Ty jesteś bezpieczny – i oni są również!

 • Chcesz mieć 100% kontrolę nad dystrybucją sprzętu ochronnego?

  Jest to powszechny problem, jeśli zdarza się wypadek w miejscu pracy, pracodawca nie może udowodnić, że zapewnił pracownikowi właściwy dostęp do zaopatrzenia ochronnego lub rękawice ochronne na chwile przed tym jak zdarzył się wypadek.
  Sposób dozowanych narzędzi z automatu można kontrolować według czasu poboru i użytkowników. Kolejno można utworzyć logarytm zliczający ważne dane potrzebne do analiz.
  Ty jesteś bezpieczny – i oni są również!

 • Czy obawiasz się podczas kontroli, że inspektor znajdzie brak nożyczek lub opatrunków w apteczce pierwszej pomocy?

  Udostępnij także materiały pierwszej pomocy w automatach! Ustaw poziom autoryzacji do 0, dzięki temu nie dopuścisz do wycofania produktu i nie pozwolisz na ich nadużywanie. Więc jeśli ktoś potrzebuje interwencji od razu, jesteś już przygotowany. Co się stało? Wypadek? Można go zweryfikować potem!

 • Chcesz wdrożyć system, który będzie integralny z elastycznym systemem raportowania?

  Możesz tworzyć grupy produktów w aplikacji Interoperator, które możesz przypisać do poszczególnych zbiorów i dowolnie nimi zarządzać. Oznaczaj jak wiele z nich może być stosowanych przez każdą z grup.
  Możesz także wyznaczać limity czasu oraz zezwolić nadużywania.
  Zawsze możesz w ten sposób monitorować zarządzanie procesem logistycznym!

 • Chcesz wprowadzić droższe, ale bardziej odpowiednie rękawice bezpieczeństwa?

  Użycie ograniczenia jest zasadne w przypadku takiej opcji!
  Możesz zwiększyć jakość produktu oraz stosunek ceny do wartości, bez groźby wzrostu “konsumpcji”, ze względu na jego wysoką jakość, mimo że powinno to trwać dłużej, gdy jest stosowany prawidłowo!